Nieuws

Paarse Koe voor Jan Groeneveld

Rust en doorzettingsvermogen bekroond met Paarse Koe.

Woensdag 28 augustus werd Jan Groeneveld in de warme suikerkeet op het Cosun Beet Company (CBC)-terrein in Vierverlaten (Gr.) op een mooie manier in de spotlights gezet door senior projectmanager Peter Lakeman. CBC is een project gestart met als doel om structureel minder energie te verbruiken en zo een bijdrage aan de energietransitie te leveren.

Een project vol uitdagingen, zo bleek uit Peters woorden. Ondanks technische en organisatorische tegenslagen wist Jan met rust, creativiteit en doorzettingsvermogen -uiteraard samen met het team- de 1e fase van het project succesvol naar de eindstreep te brengen. Voor ons natuurlijk aanleiding om hem ook in het zogenaamde paarse zonnetje te zetten. Als blijk van waardering ontving Jan de Paarse Koe-award. De bijbehorende MVO-cheque van €500 mag en zal Jan besteden aan een goed doel dat hem na aan het hart ligt.

Een welverdiende erkenning voor een inspirerende professional!

Gerelateerd nieuws

Anne Krekt met pensioen

Nieuws
3-03-2026
Na jarenlang met volle energie bij Litecad te hebben gewerkt.
Bekijk

20 jaar Maureen Seubring

Nieuws
3-03-2026
Een inspirerend boegbeeld van Litecad, dat met passie, expertise en betrokkenheid bijdraagt aan de groei en uitstraling van de organisatie.
Bekijk

Officemanagement Litecad

Nieuws
5-02-2026
Vertrek van Dorris Schlepers en overdracht aan Tineke en Rianne
Bekijk